Soma (logo)

Soma – wszystko do produkcji mebli.

Hurtownia Soma sp. z o.o. jest wiodącym punktem zaopatrzenia stolarzy na Śląsku i w Małopolsce. Znajduje się w Tychach, Chorzowie, Sosnowcu i Oświęcimiu. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm stolarskich, posiada również bardzo ciekawą ofertę dla klienta indywidualnego.

 

Kompleksowa i szeroka oferta.

Od 15 lat zajmuje się handlem materiałami drewnopochodnymi i akcesoriami meblowymi. Jest autoryzowanym (jedynym na Śląsku) przedstawicielem firmy Kronopol z Żar w zakresie sprzedaży płyt meblowych oraz blatów roboczych. Ofertę uzupełniają płyty MDF, HDF, LDF, fornir, płyta wiórowa, OSB, sklejki oraz laminaty HPL. Współpracuje z renomowanymi producentami okuć i akcesoriów meblowych: Laguna, Gamet, Zobal oraz firmą SCHILSNER, której skład fabryczny znajduje się w Chorzowie. Wszystkie punkty wykonują usługi dla stolarzy i klientów detalicznych - cięcie płyt i blatów oraz oklejanie krawędzi obrzeżem ABS i PCV firmy SCHILSNER.

 

Hurtownia Soma obsługuje zarówno duże zakłady produkcyjne jak i mniejsze i większe zakłady stolarskie. Jest prężną firmą zapewniającą wysoką jakość oferowanych produktów i świadczonych usług, transport oraz stałą opiekę handlowców.

 

 

 


 


Regionalny Program Operacyjny Województwa Śląskiego – realna odpowiedź na realne potrzeby
Firma Soma sp. z o.o. bierze udział w projekcie: Podniesienie konkurencyjności firmy Soma Sp. z o.o. poprzez wprowadzenie zasadniczych zmian technologicznych w przedsiębiorstwie i wprowadzenie nowych usług
NASI PARTNERZY:


 

Hurtownia Soma sp. z o.o. to dostawca płyt laminowanych oraz akcesoriów meblowych dla wielu zakładów stolarskich z regionu śląskiego i małopolskiego. Nasze oddziały to Tychy, Chorzów, Sosnowiec i Oświęcim. W naszej ofecie znajduje się płyta mablowa laminowana firmy Kronopol w całości oraz cięta na wymiar (na formatki). Okleinujemy formatki. Sprzedajemy także obrzeże firmy Schilsner oraz akcesoria wielu firm. Między innymi: Zobal, Gamet, Hettich, Blum, Laguna, GTV, Thermoplast, Rehau, Schwinn, Altori, . W naszej ofercie posiadamy także fronty meblowe MDF, fronty meblowe fornirowane następujących firm: Magura, Restol, Drewkol, Meblex, Kozbi i innych. Docieramy do następujących miast: Alwernia, Andrychów, Będzin, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Bytom, Chełmek, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Goczałkowice Zdrój, Imielin, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Katowice, Kęty, Kobiór, Kozy, Libiąż, Łaziska Górne, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Mysłowice, Nakło Śląskie, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Radzionków, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Strumień, Suszec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebinia, Tychy, Wilamowice, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zator, Zbrosławice, Żory, Żywiec.

Firma Soma sp. z o.o. nie odpowiada za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji lub oprogramowania zawartego na stronie. Wszelkie przedstawione oferty i cenniki nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, co do pochodzenia i legalności umieszczonych programów oraz materiałów - skontaktuj się z autorem. Zastrzega się prawa do kopiowania, rozpowszechniania i wykorzystania wszelkich materiałów własnych umieszczonych na stronie. Projekt graficzny strony opracowano na podstawie projektu i wg pomysłu Fio . Znaki towarowe oraz nazwy własne firm i produktów umieszczone na stronach należą do ich właścicieli. Wszelkie prawa zastrzeżone!!!