Soma (logo)
Strona główna Płyta meblowa KRONOPOL
Płyta meblowa KRONOPOL

Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem Kronopol

W naszej ofercie posiadamy pełną ofertę kolorystyczną płyt wiórowych laminowanych oraz blatów kuchennych firmy Kronopol.

płyta laminowanaPłyty wiórowe laminowane są produktem wykonanym na bazie trójwarstwowej płyty wiórowej pokrytej dwustronnie papierami nasyconymi żywicami termoutwardzalnymi, co nadaje im ostateczne wykończenie płaszczyzn niewymagających dalszej obróbki. Proces laminowania polega na zaprasowaniu filmu dekoracyjnego na płytę, przy jednoczesnym nadaniu struktury.
Nasz standard magazynowy (sprzedaż w ilościach pojedynczych):


płyta laminowana 10 mm – nasz standard magazynowy to ponad 40 optymalnie wybranych kolorów. Ze względów technicznych centralny magazyn płyty 10 mm znajduje się w Somie Sosnowiec. W pozostałych punktach do sprowadzenia na zamówienie w okresie kilku dni.
Płyty nie występujące w standardzie magazynowym sprowadzamy na zamówienie w minimalnej ilości 1 paleta (za dopłatą) lub 2 palety (bez dopłaty).


płyta laminowana 16 mm – standard magazynowy to popiel U112, dodatkowo w Somie w Tychach dostępna jest plyta biała U511, pozostałych punktach do sprowadzenia na zamówienie w okresie  kilku dni. Płyty nie występujące w standardzie magazynowym sprowadzamy na zamówienie w minimalnej ilości 1 paleta (za dopłatą) lub 2 palety (bez dopłaty).


płyta laminowana 18 mm – standard magazynowy – pełna oferta kolorystyczna w standardowych strukturach. Magazyn centralny płyty 18 mm, z pełną ofertą znajduje się w Somie Tychy. W pozostałych punktach w stałej ofercie magazynowej występuje około 80% - 90% kolorów. Pozostałe 10% - 20% do sprowadzenia na zamówienie w okresie kilku dni.


płyta laminowana 28 mm – standard magazynowy to popiel U112, dodatkowo na stanie znajduje się około 5-8 innych kolorów dostępnych do wyprzedania. Ze względów technicznych centralny magazyn płyty 28 mm znajduje się w Somie Chorzów. W pozostałych punktach do sprowadzenia na zamówienie w okresie kilku dni.
Płyty nie występujące w standardzie magazynowym sprowadzamy na zamówienie w minimalnej ilości 1 paleta (za dopłatą) lub 2 palety (bez dopłaty).


Zamówienia niestandardowe – jesteśmy w stanie zrealizować każde zamówienie na każdy kolor, każdą strukturę, dowolną grubość płyty. Jedynym ograniczeniem jest minimalna ilość zamówienia, które najczęściej wynosi 1 paleta (za dopłatą) lub 2 palety (bez dopłaty). W przypadku tego typu zamówień prosimy o kontakt z naszymi handlowcami.


Ilości minimalne w Somie w Tychach:

Płyta laminowana 18 mm - sprzedaż na pasy o dowolnej szerokości cięte wzdłuż płyty za dopłata 25% lub sprzedaż płyty w całości.

Płyta laminowana 10 mm – ilość minimalna pół płyty (2800 X 1030 mm) lub jej wielokrotność.

Pozostałe płyty sprzedajemy tylko w całości.

Ilości minimalne w Somie w Chorzowie, Sosnowcu i Oświęcimiu:

Płytę laminowana 18 mm oraz 10 mm – ilość minimalna pół płyty (2800 X 1030 mm) lub jej wielokrotność.

Pozostałe płyty sprzedajemy tylko w całości.

UWAGA! Istnieje możliwość zakupienia formatki mniejszej niż ilość minimalna, jeżeli płyta znajduje się w kawałku na stanie magazynowym.


Zastosowanie:

- podstawowy materiał do produkcji mebli,

- jako materiał dekoracyjny przy wykończeniu wnętrz.


Zalety:

- wysoka jakość,

- bogata kolorystyka,

- różnorodność formatów, grubości i struktur powierzchni,

- wszechstronność zastosowań,

- łatwość obróbki,

- przyjazne środowisku (klasa higieny E1).


Świadectwa i certyfikaty:

- Atest Higieniczny Nr 176/779/194/2009,

- Atest Higieniczny Nr 177/779/195/2009,

- Świadectwo Jakości Zdrowotnej HŻ/C/02127/08 wydane przez Państwowy Zakład Higieny.

- Klasyfikacja Ogniowa wydana przez ITB w Warszawie – klasa D – s2, d0


Wymiary płyty – 2800 x 2070 mm


Dostępne grubości płyty:

10 mm – w wybranej kolekcji

12 mm – tylko na zamówienie

16 mm – dostępny popiel U112, pozostałe tylko na zamówienie

18 mm – pełna kolekcja

19 mm – tylko na zamówienie

22 mm – tylko na zamówienie

25 mm – tylko na zamówienie

28 mm – w wybranej kolekcji
Oferta kolorystyczna dostępna jest na stronie:

http://www.mdm.kronopol.pl/Plyty-laminowane/KolekcjaDostępne struktury oraz ich oznaczenie:

http://www.mdm.kronopol.pl/Plyty-laminowane/StrukturySposób pakowania płyt w paletach:

http://www.mdm.kronopol.pl/Plyty-laminowane/Logistyka
 Hurtownia Soma sp. z o.o. to dostawca płyt laminowanych oraz akcesoriów meblowych dla wielu zakładów stolarskich z regionu śląskiego i małopolskiego. Nasze oddziały to Tychy, Chorzów, Sosnowiec i Oświęcim. W naszej ofecie znajduje się płyta mablowa laminowana firmy Kronopol w całości oraz cięta na wymiar (na formatki). Okleinujemy formatki. Sprzedajemy także obrzeże firmy Schilsner oraz akcesoria wielu firm. Między innymi: Zobal, Gamet, Hettich, Blum, Laguna, GTV, Thermoplast, Rehau, Schwinn, Altori, . W naszej ofercie posiadamy także fronty meblowe MDF, fronty meblowe fornirowane następujących firm: Magura, Restol, Drewkol, Meblex, Kozbi i innych. Docieramy do następujących miast: Alwernia, Andrychów, Będzin, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Bytom, Chełmek, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Goczałkowice Zdrój, Imielin, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Katowice, Kęty, Kobiór, Kozy, Libiąż, Łaziska Górne, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Mysłowice, Nakło Śląskie, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Radzionków, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Strumień, Suszec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebinia, Tychy, Wilamowice, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zator, Zbrosławice, Żory, Żywiec.

Firma Soma sp. z o.o. nie odpowiada za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji lub oprogramowania zawartego na stronie. Wszelkie przedstawione oferty i cenniki nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, co do pochodzenia i legalności umieszczonych programów oraz materiałów - skontaktuj się z autorem. Zastrzega się prawa do kopiowania, rozpowszechniania i wykorzystania wszelkich materiałów własnych umieszczonych na stronie. Projekt graficzny strony opracowano na podstawie projektu i wg pomysłu Fio . Znaki towarowe oraz nazwy własne firm i produktów umieszczone na stronach należą do ich właścicieli. Wszelkie prawa zastrzeżone!!!