Praca naszych hurtowni w Wielką Sobotę.

W dniu 16-04-2022 r. wszystkie nasze hurtownie są nieczynne.Zmiany godzin otwarcia naszej hurtowni w Tychach.

Od 1.04.2022 r. nasz oddział w Tychach będzie czynny w godzinach od 8:00 - 17:00 (odbiór materiały ciętego do 16:30)Informacja o problemie z dostępnością płyt i blatów.

W wyniku awarii u naszego dostawcy płyt i blatów w najbliższym czasie może nastąpić przerwa w produkcji. Z tego powodu spodziewamy się czasowych problemów z dostępnością wyżej wymienionych materiałów. Szczegółowych informacji będziemy udzielać na bieżąco.WSZYSTKO DO PRODUKCJI MEBLI

Kompleksowe zaopatrzenie Stolarzy i Majsterkowiczów w płytę meblową, blaty kuchenne oraz akcesoria.


NASZA SPECJALNOŚĆ

Cięcie i oklejanie płyty meblowej oraz blatów kuchennych

O nas

Od 1994 roku zajmujemy się handlem drewnem, materiałami drewnopochodnymi i akcesoriami meblowymi. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Swiss Krono (dawniej Kronopol) z Żar w zakresie sprzedaży płyt meblowych oraz blatów roboczych. Naszą ofertę uzupełniają płyty MDF, HDF, LDF, fornir, płyta wiórowa, OSB, sklejki oraz laminaty HPL. .

 Czytaj więcej

Zestawienie wycofanych płyt meblowych i blatów kuchennych

Poniżej znajduje się na bieżąco aktualizowana lista wycofanych płyt meblowych oraz blatów kuchennych z kolekcji firmy Swiss Krono. Prosimy o usunięcie wycofanych dekorów z posiadanych wzorników i materiałów reklamowych. .

 Pobierz PDF
NASZA SIŁA

Pełna oferta kolorystyczna płyt i blatów dostępna od ręki


GDZIE NAS SZUKAĆ

4 lokalizacje na Śląsku i w Małopolsce

Tychy

Chorzów

Sosnowiec

Oświęcim


//]]>