O nas

Soma – wszystko do produkcji mebli.


Hurtownia Soma sp. z o.o. jest wiodącym punktem zaopatrzenia stolarzy na Śląsku i w Małopolsce. Znajduje się w Tychach, Chorzowie, Sosnowcu i Oświęcimiu. Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze firm stolarskich, posiada również bardzo ciekawą ofertę dla klienta indywidualnego.

Kompleksowa i szeroka oferta.


Od 1994 lat zajmujemy się handlem materiałami drewnopochodnymi i akcesoriami meblowymi. Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy Swiss Krono (dawniej Kronopol) z Żar w zakresie sprzedaży płyt meblowych oraz blatów roboczych. Naszą ofertę uzupełniają płyty MDF, HDF, LDF, fornir, płyta wiórowa, OSB, sklejki oraz laminaty HPL. Współpracujemy z renomowanymi producentami okuć i akcesoriów meblowych: BLUM, Hettich, Laguna, Gamet, Zobal oraz firmą SCHILSNER, której skład fabryczny znajduje się w Chorzowie. Wszystkie nasze punkty sprzedaży wykonują usługi dla stolarzy i klientów detalicznych - cięcie płyt i blatów oraz oklejanie krawędzi obrzeżem ABS firmy SCHILSNER.
Nasza hurtownia obsługuje zarówno duże zakłady produkcyjne jak i mniejsze i większe zakłady stolarskie. Jesteśmy prężną firmą zapewniającą wysoką jakość oferowanych produktów i świadczonych usług, transport oraz stałą opiekę handlowców.

//]]>