Usługi w Tychach - co możemy dla Ciebie zrobić ?

Świadczymy kompleksowe usługi w płycie meblowej, blatach roboczych, a także w wielu innych materiałach drewnopochodnych. Nasz nowoczesny park maszynowy oraz doświadczenie gwarantują naszym Klientom precyzję oraz jakość wykonywanych usług.


Wycinamy formatki, okleinujemy, frezujemy, świadczymy usługi specjalne.

Naszym priorytetem jest maksymalne uproszczenie pracy stolarzy, dlatego też jako jedyni w regionie oferujemy rozwiązania pozwalające na oszczędność czasu od etapu składania zleceń, aż do etapu montażu mebli.

Wstępne frezowanie 2mm to u nas standard.

Wstępne frezowanie polega na dodatkowym frezowaniu krawędzi płyty podczas oklejania. Pomaga to wyeliminować ewentualne uszczerbienia powstałe podczas procesu formatyzowania. Standardowo frezujemy krawędź formatki o 2 mm przy oklejaniu okleiną grubości 2mm oraz o 0,5 mm przy oklejaniu okleiną grubości 0,5 mm..

Elektroniczne składanie zamówień.

Nasz internetowy system składania zamówień to sposób na szybkie i wygodnie zamówienie materiału ciętego. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko pomyłki przy przepisywaniu i wprowadzaniu do naszego systemu. Dodatkowym atutem jest możliwość importu danych z excela lub open office oraz powiadamianie SMS. Usługa przeznaczona jest tylko dla klientów hurtowych i zakładów stolarskich.

Etykietowanie formatek

Podczas procesu cięcia płyty laminowanej drukowane są etykiety informacyjne, przyklejane następnie na formatki z płyty laminowanej. Dzięki temu wszystkie formatki zostaną oznakowane ułatwiając dalszą identyfikację i kontrolę. Specjalny – łatwo odlepny klej pozwoli na bezproblemowe usunięcie etykiet podczas montażu mebli. Dodatkowo, przy składaniu zleceń przez internet istnieje możliwość indywidualnego opisania formatki przez zleceniodawcę, co pozwoli na szybka i bezproblemową segregację formatek podczas procesu produkcji mebli.

Opis świadczonych usług:

Usługi specjalne na centrum obróbczym CNC


Aby złożyć zlecenie na usługi zapraszamy do nas lub na www.e-soma.pl
Zlecenia przyjmujemy tylko w formie elektronicznej. Zapraszamy do skorzystania ze stanowisk do samodzielnego składania zleceń.

Dotyczy oddziału w Tychach: Wyznaczone terminy cięcia i oklejania nie są terminem odbioru towaru a wejściem materiału na stolarnie do realizacji, od tej daty należy liczyć od 2-7 dni roboczych na realizację zlecenia (czas realizacji zleceń na usługi CNC około 7 dni roboczych).

Dane kontaktowe do stanowiska rozrysu:

Logowanie do systemu samodzielnego składania zleceń:

www.e-soma.pl

Telefon komórkowy:

+48 664 011 119

//]]>