Usługi w Tychach - co możemy dla Ciebie zrobić ?

Świadczymy kompleksowe usługi w płycie meblowej, blatach roboczych, a także w wielu innych materiałach drewnopochodnych. Nasz nowoczesny park maszynowy oraz doświadczenie gwarantują naszym Klientom precyzję oraz jakość wykonywanych usług.


Zamówienie

Przyjmujemy zamówienia składane osobiście w naszej hurtowni w Tychach oraz zdalnie poprzez naszą platformę elektroniczną.

Realizacja

Usługi wykonujemy najczęściej w ciągu kilku dni. Naszym priorytetem jest terminowość wykonywania zleceń.

Odbiór

Zlecenie można odebrać osobiście w ustalonym dniu lub zlecić transport wprost pod drzwi warsztatu lub zakładu stolarskiego.

Ekspres

Świadczymy usługi ekspresowe.
Obecnie z przyczyn technicznych tylko w środy (szczegóły na miejscu u kierownika stolarni).

Wycinamy formatki, okleinujemy, frezujemy, świadczymy usługi specjalne.

Naszym priorytetem jest maksymalne uproszczenie pracy stolarzy, dlatego też jako jedyni w regionie oferujemy rozwiązania pozwalające na oszczędność czasu od etapu składania zleceń, aż do etapu montażu mebli.

Wstępne frezowanie 2mm to u nas standard.

Wstępne frezowanie polega na dodatkowym frezowaniu krawędzi płyty podczas oklejania. Pomaga to wyeliminować ewentualne uszczerbienia powstałe podczas procesu formatyzowania. Standardowo frezujemy krawędź formatki o 2 mm przy oklejaniu okleiną grubości 2mm oraz o 0,5 mm przy oklejaniu okleiną grubości 0,5 mm..

Elektroniczne składanie zamówień.

Nasz internetowy system składania zamówień to sposób na szybkie i wygodnie zamówienie materiału ciętego. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko pomyłki przy przepisywaniu i wprowadzaniu do naszego systemu. Dodatkowym atutem jest możliwość importu danych z excela lub open office oraz powiadamianie SMS. Usługa przeznaczona jest tylko dla klientów hurtowych i zakładów stolarskich.

Etykietowanie formatek

Podczas procesu cięcia płyty laminowanej drukowane są etykiety informacyjne, przyklejane następnie na formatki z płyty laminowanej. Dzięki temu wszystkie formatki zostaną oznakowane ułatwiając dalszą identyfikację i kontrolę. Specjalny – łatwo odlepny klej pozwoli na bezproblemowe usunięcie etykiet podczas montażu mebli. Dodatkowo, przy składaniu zleceń przez internet istnieje możliwość indywidualnego opisania formatki przez zleceniodawcę, co pozwoli na szybka i bezproblemową segregację formatek podczas procesu produkcji mebli.

Opis świadczonych usług:

Usługi specjalne na centrum obróbczym CNC


Aby złożyć zlecenie na usługi zapraszamy do nas lub na www.e-soma.pl
Zlecenia przyjmujemy tylko w formie elektronicznej. Zapraszamy do skorzystania ze stanowisk do samodzielnego składania zleceń.

Dotyczy oddziału w Tychach: Wyznaczone terminy cięcia i oklejania nie są terminem odbioru towaru a wejściem materiału na stolarnie do realizacji, od tej daty należy liczyć od 2-7 dni roboczych na realizację zlecenia (czas realizacji zleceń na usługi CNC około 7 dni roboczych).

Dane kontaktowe do stanowiska rozrysu:

Logowanie do systemu samodzielnego składania zleceń:

www.e-soma.pl

Telefon komórkowy:

+48 664 011 119

//]]>