Jesteśmy autoryzowanym przedstawicielem firmy ZOBAL

Z dnia na dzień aluminium oraz fronty z niego wykonywane zaczyną być postrzegane z coraz większym uznaniem oraz cieszą się rosnącą popularnością. Zastosowanie aluminium pozwala na projektowanie nowoczesnych i estetycznych mebli, oferowane przez nas fronty aluminiowe firmy ZOBAL w połączeniu z uchwytami aluminiowanymi dają możliwość stworzenia niepowtarzalnych wyrobów, które charakteryzuje lekkość i elegancja. Dodatkowym atutem jest trwałość anodowanej powłoki i łatwość utrzymania w czystości. Hurtownia Soma w temacie frontów aluminiowych postawiła na solidnego i sprawdzonego partnera ją jest firma ZOBAL. Oferujemy wszelkie typu fronty oraz wszelkie akcesoria produkowane przez tę firmę. Jesteśmy przekonani, że również Państwu produkty firmy ZOBAL przypadną do gustu.

Hurtownia Soma w temacie frontów aluminiowych postawiła na solidnego i sprawdzonego partnera ją jest firma ZOBAL. Oferujemy wszelkie typu fronty oraz wszelkie akcesoria produkowane przez tę firmę. Jesteśmy przekonani, że również Państwu produkty firmy ZOBAL przypadną do gustu.

Firma ZOBAL istnieje już od prawie 20 lat. W tym czasie ugruntowała swoją pozycję w Polsce i na wielu rynkach europejskich. Rozwój firmy i jej produktów od początku działalności determinuje jakość i innowacyjność.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo drzwi meblowe, fronty szuflad, listwy do postformingu, nóżki, podstawy do mebli a także uchwyty frezowane, system bezuchwytowy oraz wiele innych akcesoriów firmy ZOBAL. Jako nowość i jednocześnie najdynamiczniej rozwijający się produkt proponujemy system ścienny, charakteryzujący się łatwością montażu i funkcjonalnością. Znajduje on zastosowanie szczególnie w nowoczesnej aranżacji wnętrz. Sprawdza się zarówno w kuchni, przedpokoju, sypialni, gabinetach, jak również w pomieszczeniach użyteczności publicznej.

Więcej informacji

Zapraszamy na stronę producenta www.zobal.com.pl

Zobacz

Katalog

Katalog można pobrać bezpośrednio ze strony producenta: www.zobal.com.pl

Zobacz

Wzorniki

Istnieje możliwość zakupienia wzornika ramek aluminiowych oraz wzornika kolorów. Prosimy o kontakt z handlowcem w celu ustalenia szczegółów.

//]]>