Okucia meblowe BLUM

Jesteśmy autoryzowanym partnerem

W naszych hurtowniach oferujemy duży wybór akcesoriów firmy BLUM. Uczestniczymy we wszelkich akcjach promocyjnych. Zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami w celu uzgodnienia warunków handlowych.

Blum Inspirations

„Blum, dzięki innowacyjnym rozwiązaniom, tworzy przestrzeń dla nowych pomysłów po to, by móc wydobyć to, co najlepsze z przestrzeni do życia.‟

Systemy szuflad

Na każdą okazję. Blum w swojej ofercie posiada szuflady idealne dla każdej zawartości i każdego wnętrza – LEGRABOX, MERIVOBOX i TANDEMBOX. Wszystkietrzy systemy szuflad można skonfigurować odpowiednio do swoich potrzeb i cieszyć się nie tylko ich niezawodnym działaniem, lecz również designem.

Systemy podnośników

Systemy podnośników AVENTOS do frontów górnych zapewniają odpowiedni rodzaj otwierania w każdej sytuacji. Nawet duże i ciężkie fronty poruszają się z niezwykłą lekkością, zatrzymując się w wybranej pozycji.

Systemy prowadnic

Wysokiej jakości prowadnice MOVENTO i TANDEM gwarantują płynny ruch nawet w przypadku mocno obciążonych drewnianych szuflad.

Systemy zawiasów

Zawiasy Blum sprawiają, że fronty otwierają się lekko i płynnie, a ich zamykanie jest ciche i niewymagające wysiłku. Innowacyjny system CLIP top daje ogromne możliwości w zakresie kątów otwarcia i wzornictwa.

Systemy kieszeniowe

Od pewnego czasu obserwuje się tendencję do łączenia powierzchni mieszkalnych np. kuchni z salonem, czy domowego biura z pokojem dziennym. REVEGO umożliwia otwieranie całych przestrzeni w razie potrzeby i zamykanie ich ponownie, gdy nie są używane. Szybko, łatwo, intuicyjnie.

System organizacji wewnętrznej

Regulowane systemy organizacji wewnętrznej AMBIA-LINE i ORGA-LINE zapewniają porządek w szufladach – od kuchni po łazienkę.

Technologie ruchu

Blum zwiększa komfort użytkowania mebli na cztery sposoby. Mechanicznie: za pomocą BLUMOTION, zapewniając ciche zamykanie, TIP-ON poprzez otwieranie po naciśnięciu na front i TIP-ON BLUMOTION, czyli kombinacji tych dwóch rozwiązań. Elektrycznym wariantem jest SERVO-DRIVE.