Soma (logo)
Strona główna Płyta MDF
Płyta MDF

Płyty MDF to produkty drewnopochodne powstałe w wyniku sprasowania włókien drzewnych z dodatkiem organicznych związków i utwardzane w warunkach wysokiego ciśnienia i temperatury. Jest to materiał o jednorodnej gęstości i składzie: całym przekroju, dzięki czemu posiada doskonałą obrabialność mechaniczną w procesie skrawania. MDF do średnio gęsta płyta z włokien drzewnych. Znajduje zastosowanie do produkcji mebli oraz artykułów wykańczania wnętrz : listwy meblowe, kasetony; frontów meblowych, artykułów budowlanych, jak np.: drzwi. Nadaje się także do pokrywania cienkimi filmami melaminowymi.

Płyta MDF w naszej hurtowni.

Do Państwa dyspozycji magazynujemy płytę MDF surową o wymiarach: 2800 X 2070 mm oraz płytę jednostronnie laminowaną (białą) o grubości 19 mm.


Dostępne grubości: 6, 8, 10, 12, 16, 18, 22 mmNa zamówienie oferujemy płytę jednostronnie lub dwustronnie laminowaną o dowolnej kolorystyce (Kronopol) i dowolnej grubości z przedziału wymienionego niżej. Płytę oferowaną na indywidualne zamówienie oferujemy tylko w ilościach całopaletowych. Minimalna ilość to 2 palety.Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie producenta: http://www.mdm.kronopol.pl/Plyty-MDF

 Hurtownia Soma sp. z o.o. to dostawca płyt laminowanych oraz akcesoriów meblowych dla wielu zakładów stolarskich z regionu śląskiego i małopolskiego. Nasze oddziały to Tychy, Chorzów, Sosnowiec i Oświęcim. W naszej ofecie znajduje się płyta mablowa laminowana firmy Kronopol w całości oraz cięta na wymiar (na formatki). Okleinujemy formatki. Sprzedajemy także obrzeże firmy Schilsner oraz akcesoria wielu firm. Między innymi: Zobal, Gamet, Hettich, Blum, Laguna, GTV, Thermoplast, Rehau, Schwinn, Altori, . W naszej ofercie posiadamy także fronty meblowe MDF, fronty meblowe fornirowane następujących firm: Magura, Restol, Drewkol, Meblex, Kozbi i innych. Docieramy do następujących miast: Alwernia, Andrychów, Będzin, Bielsko-Biała, Bieruń, Brzeszcze, Bytom, Chełmek, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Czechowice Dziedzice, Czeladź, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Goczałkowice Zdrój, Imielin, Jastrzębie Zdrój, Jaworzno, Katowice, Kęty, Kobiór, Kozy, Libiąż, Łaziska Górne, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Mysłowice, Nakło Śląskie, Oświęcim, Piekary Śląskie, Pszczyna, Racibórz, Radzionków, Ruda Śląska, Rybnik, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Strumień, Suszec, Świętochłowice, Tarnowskie Góry, Trzebinia, Tychy, Wilamowice, Wodzisław Śląski, Zabrze, Zator, Zbrosławice, Żory, Żywiec.

Firma Soma sp. z o.o. nie odpowiada za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji lub oprogramowania zawartego na stronie. Wszelkie przedstawione oferty i cenniki nie stanowią oferty w rozumieniu kodeksu cywilnego. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, co do pochodzenia i legalności umieszczonych programów oraz materiałów - skontaktuj się z autorem. Zastrzega się prawa do kopiowania, rozpowszechniania i wykorzystania wszelkich materiałów własnych umieszczonych na stronie. Projekt graficzny strony opracowano na podstawie projektu i wg pomysłu Fio . Znaki towarowe oraz nazwy własne firm i produktów umieszczone na stronach należą do ich właścicieli. Wszelkie prawa zastrzeżone!!!